Kurs Ekspresowy

Kurs ekspresowy prawa jazdy

Specjalnie dla osób którym zależy na czasie, a prawo jazdy potrzebne jest dosłownie „na wczoraj”, przygotowaliśmy ofertę kursów ekspresowych.

Część teoretyczną kursu ekspresowego możesz zrobić dowolnie, czyli jako kurs:

Cała procedura też przebiega dokładnie jak na tamtych kursach. Różnica polega na częstotliwości jazd. Przy wybraniu tego rodzaju kursu, możesz jeździć z jednym lub wieloma instruktorami, chodzi o to by jazdy były jak najczęściej. Grafik jazd planujemy z góry przed kursem, ale od Ciebie zależy, czy zrobisz wszystkie formalności i do rozpoczęcia jazd zdasz teorię w WORD.

Kurs ekspresowy krok po kroku

  • Skontaktuj się z nami i ustal czy jesteśmy w stanie taki kurs zaoferować (może być takie obłożenie pracą, że nie damy radę zrealizować kursu ekspresowego). Postaramy się dobrać najlepszą dla Ciebie opcję.
  • Wpłać 1-szą ratę w kwocie 800 zł. przelewem na nasze konto mBank 78 1140 2004 0000 3702 7462 2688 w tytule podaj swoje „imię i nazwisko – kurs ekspresowy” dopiero od tego momentu będziemy planowali Twój grafik jazd. Wpłaty możesz dokonać również w naszym biurze, ale tylko czwartki po południu i soboty rano, tylko ta sekretarka upoważniona jest do przyjmowania pieniędzy. Bez wpłaty nie ruszamy z miejsca, gdyż nie chcemy mieszać w grafikach instruktorom w sytuacji gdyby ktoś się wycofał.

Uwaga, przypominamy że na skończenie tego rodzaju kursu też masz maksymalnie 12 miesięcy, po czym niewykorzystana część szkolenia przepada. Jednak nie po to wykupujesz kurs ekspresowy żeby robić go tak długo!