Kurs Ekspresowy

Kurs ekspresowy prawa jazdy

Specjalnie dla osób którym zależy na czasie, a prawo jazdy potrzebne jest dosłownie „na wczoraj”, przygotowaliśmy ofertę kursów ekspresowych.

Część teoretyczną kursu ekspresowego możesz zrobić dowolnie, czyli jako kurs:

Procedura będzie dokładnie taka sama jak przy wszystkich powyższych kursach teoretycznych.

Różnica polega na częstotliwości jazd. Przy wybraniu tego rodzaju kursu, możesz jeździć z jednym lub wieloma instruktorami, chodzi o to by jazdy były jak najczęściej (przeważnie codziennie oprócz niedziel, ale to też zależy od Twojej dyspozycyjności). Grafik jazd planujemy z góry przed kursem, ale od Ciebie zależy jak szybko załatwisz wszystkie formalności: zrobisz badania lekarskie, wyrobisz w urzędzie numer PKK, nauczysz się teorii, zdasz egzamin teoretyczny państwowy w WORD, który upoważni Cię do rozpoczęcia jazd i uczestniczenia w zajęciach z pierwszej pomocy.

Kurs ekspresowy krok po kroku

  • Skontaktuj się z nami i ustal czy jesteśmy w stanie taki kurs zaoferować (może być takie obłożenie pracą, że nie damy radę zrealizować kursu ekspresowego). Postaramy się dobrać najlepszą dla Ciebie opcję.
  • Wpłać 1-szą ratę w kwocie 1200 zł. przelewem na nasze konto mBank 78 1140 2004 0000 3702 7462 2688 w tytule podaj swoje „imię i nazwisko – kurs ekspresowy” dopiero od tego momentu będziemy planowali Twój grafik jazd. Zależy Ci na czasie zleć przelew ekspresowy. Bez wpłaty nie ruszamy z miejsca, gdyż nie chcemy mieszać w grafikach instruktorom.

Na skończenie kursu ekspresowego tak jak każdego innego, masz maksymalnie 6 miesięcy. W tym czasie gwarantujemy możliwość odbycia wszystkich elementów szkolenia. Jeżeli z Twojej winy, nie skończysz w tym czasie, niewykorzystane zajęcia przepadają, ale można je dokupić i kurs dokończyć. Jednak nie po to kupujesz kurs ekspresowy żeby robić go tak długo.