Nasz kurs jest tani, ale mamy pewne warunki organizacyjne, zapoznaj się z nimi:

 1. Zgodnie z umową, którą podpiszesz w biurze naszej szkoły jazdy, masz 6 miesięcy na skończenie całego kursu. To nie jest mało czasu na zrobienie prawa jazdy. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie zmieścisz się w tym czasie, pozostałe niezrealizowane zajęcia przepadają. Możesz dokończyć kurs, po dokupieniu brakujących godzin szkolenia.
 2. Mamy tylko dwóch instruktorów, jeden pracuje w godzinach rannych 7-11 a drugi popołudniami 15-20, obydwaj pracują w niektóre soboty. W przypadku chęci zmiany instruktora, musisz zmienić godziny swoich jazd.
 3. Częstotliwość jazd uzależniona jest od Twojej dyspozycyjności, ale też od wolnych miejsc w grafiku Twojego instruktora. W sezonie zimowym najczęściej udaje się 2-3 razy w tygodniu, natomiast w letnim raczej raz w tygodniu lub rzadziej. Jeżeli zależy Ci na jazdach codziennie, wykup droższy kurs ekspresowy.
 4. Szanujemy Twój czas, ale nasz także. Umówione jazdy możesz odwołać maksymalnie do 24 godzin przed zaplanowanym terminem. Jeżeli nie przyjdziesz lub odwołasz w krótszym czasie (nieważne z jakiego powodu), jazdy przepadają i będziesz musiał/a dokupić niezrealizowane godziny zgodnie z cennikiem jazd doszkalających. Nie możemy dopuścić do sytuacji w której instruktor czekając na kolejną osobę, nie otrzyma wynagrodzenia za poświęcony czas.
 5. W każdym momencie, bez podawania przyczyny możesz rozwiązać z nami umowę. Będziesz mieć możliwość kontynuowania kursu w innej szkole jazdy, dokupując tylko zajęcia nie zrealizowane u nas. Natomiast zwrot niewykorzystanych środków rozliczamy następująco:
  • 10% ceny kursu, to koszty administracyjno-organizacyjne zapisu na kurs
  • 20% ceny kursu, zajęcia teoretyczne (w zależności od wybranej formy elearning, online-live, stacjonarne)
  • 70% ceny kursu to pozostała część wyrażona jako 30 godzin jazd

Jeżeli nasuną Ci się jakieś pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami. Nie pozostawimy ich bez odpowiedzi.