Nasz kurs jest tani. Jednak sprawdź czy pasują Ci nasze warunki, przedstawiamy je poniżej:

Mamy niską cenę, ale nasz kurs obejmuje niezbędne elementy do jego ukończenia (30 godzin jazdy na samochodach Hyundai i20 takich jak na egzaminie państwowym, teoria online, pierwsza pomoc stacjonarnie, czy egzamin wewnętrzny praktyczny). Nie musisz obawiać się, że czegoś będzie w kursie brakowało, lub za coś trzeba będzie extra dopłacać. Nie kombinujemy, nie kręcimy, ale też nie stajemy na głowie, po prostu codziennie normalnie wykonujemy swoją pracę.

 1. Zgodnie z umową, którą podpiszesz w biurze naszej szkoły jazdy, masz 6 miesięcy na ukończenie całego kursu. To nie jest mało czasu, a wręcz bardzo dużo, na zrobienie prawa jazdy. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu (np. nie będzie Ci się chciało nauczyć i zdać teorii, wyjedziesz, rozchorujesz się lub cokolwiek innego) czyli nie zmieścisz się w tym czasie, pozostałe niezrealizowane zajęcia przepadają. Możesz dokończyć kurs, po dokupieniu brakujących godzin szkolenia.
 2. Mamy tylko dwóch instruktorów, Czarek pracuje w godzinach rannych 7-11 a Zbyszek popołudniami 15-20, obydwaj pracują w niektóre soboty. Jeżeli Twój instruktor zaplanował akurat urlop lub się rozchorował, będziesz mieć przerwę w swoich jazdach, gdyż nie mamy po prostu więcej instruktorów. W przypadku chęci zmiany instruktora, musisz zmienić godziny swoich jazd. Zostajesz przydzielone/a tylko do jednego instruktora.
 3. Częstotliwość jazd uzależniona jest od Twojej dyspozycyjności, ale też od wolnych miejsc w grafiku Twojego instruktora. W sezonie zimowym najczęściej udaje się 2-3 razy w tygodniu, natomiast w letnim raczej raz w tygodniu lub rzadziej. Jeżeli zależy Ci na jazdach codziennie, wykup droższy kurs ekspresowy.
 4. Szanujemy Twój czas, ale nasz również. Umówione jazdy możesz odwołać maksymalnie do 24 godzin przed zaplanowanym terminem. Jeżeli nie przyjdziesz lub odwołasz w krótszym czasie (nieważne z jakiego powodu), jazdy przepadają i będziesz musiał/a dokupić niezrealizowane godziny zgodnie z cennikiem jazd doszkalających. Nie możemy dopuścić do sytuacji w której instruktor czekając na kolejną osobę, nie otrzyma wynagrodzenia za poświęcony czas.
 5. W każdym momencie, bez podawania przyczyny możesz rozwiązać z nami umowę. Będziesz mieć możliwość kontynuowania kursu w innej szkole jazdy, dokupując tylko zajęcia niezrealizowane u nas. Natomiast zwrot niewykorzystanych środków rozliczamy następująco:
  • 10% całkowitej ceny kursu, to koszty administracyjno-organizacyjne zapisu na kurs
  • 20% całkowitej ceny kursu, zajęcia teoretyczne (w zależności od wybranej formy elearning, online-live)
  • 70% całkowitej ceny kursu to pozostała część wyrażona jako 30 godzin jazd

Jeżeli nasuną Ci się jakieś pytania lub wątpliwości, lub masz jakieś osobiste preferencje, skontaktuj się z nami. Nie pozostawimy ich bez odpowiedzi.