Kurs e­learningowy

Jeśli czujecie, że zajęcia w formie stacjonarnej nie są Wam potrzebne, zachęcamy do skorzystania z wygodnej formy nauki do prawa jazdy, jaką jest kurs e­learningowy. Wszystkie zajęcia możecie odbyć, nie ruszając się od komputera, dowolnie powtarzając i utrwalając materiał, ucząc się o tej godzinie, o której Wam wygodnie. W cenę kursu wliczony jest trzymiesięczny dostęp do materiałów online. Jako uzupełnienie kursu konieczne jest odbycie czterogodzinnego stacjonarnego szkolenia z zakresu udzielania pomocy przedmedycznej. Poza tym oczywiście w skład szkolenia wchodzi 30 pełnych godzin zegarowych jazd.

• Przed rozpoczęciem szkolenia trzeba najpierw zrobić badania lekarskie i wyrobić sobie PKK – tylko z numerem profilu można zapisać się na szkolenie. Jeżeli niezbedne do wyrobienia numeru PKK badania lekarskie kierowców (których cena w całej polsce jest taka sama), zrobicie u współpracującego z nami lekarza, cenę Waszego kursu obniżymy o 50zł.

• Za kurs można płacić w ratach. Pierwszą, w wysokości 400 złotych, należy wpłacić przed podpisaniem umowy szkoleniowej, a drugą przed rozpoczęciem nauki praktycznej.

• W cenę kursu wliczone są podstawowe materiały dydaktyczne, wewnętrzny egzamin praktyczny oraz dostęp do platformy e­learningowej.

• Czas trwania kursu praktycznego w systemie elearningowym zależy od zajętości kalendarzy Waszych i instruktorów (średnio 2-3 miesiące, natomiast osoby, które nie są dostępne czasowo, kurs będą realizowały dłużej) – jeśli chcecie mieć pierwszeństwo w ustalaniu terminów jazd i zaplanować cały grafik z góry u różnych instruktorów, zapraszamy na kurs ekspresowy.