Kurs E-Learningowy

Jeśli czujesz, że zajęcia w formie stacjonarnej nie są Ci potrzebne, zachęcamy do skorzystania z wygodnej formy nauki do prawa jazdy, jaką jest kurs e­learningowy. Wszystkie zajęcia możecie odbyć, nie ruszając się od komputera, a nawet na smartfonie, dowolnie powtarzając i utrwalając materiał, ucząc się o tej godzinie, o której Wam wygodnie.

Kurs e-learningowy jak przebiega?

  • Żeby zarezerwować miejsce na kursie, prześlij nam swoje dane przez formularz rejestracyjny (jeżeli nie posiadasz Profilu Kierowcy zamiast niego wpisz cyfrę 1).
  • Chcesz już zacząć się uczyć, zrób nam przelew pierwszej raty w kwocie 800 zł. na nasze konto mBank 78 1140 2004 0000 3702 7462 2688 w tytule podaj swoje „imię i nazwisko – kurs elearningowy i swój numer telefonu”. Umów się i przyjdź do naszego biura na podpisanie umowy. Wyślemy Ci dostęp do platformy szkoleniowej firmy E-KIEROWCA i już możesz uczestniczyć w lekcjach, oraz ćwiczyć na testach. Możesz też dokonać wpłaty osobiście w biurze np. podczas badań lekarskich, ale tylko we czwartki po południu lub soboty rano, druga z sekretarek nie przyjmuje pieniędzy i nie podpisuje umów.
  • Jeżeli nie posiadasz jeszcze numeru PKK, od razu umów się na badania lekarskie dla kierowców. W tym celu z orzeczeniem i jednym zdjęciem udaj się do Wydziału Komunikacji swojego urzędu dzielnicy, gminy, miasta. Nie mając 18stu lat musisz iść z rodzicem.
  • Masz już swoje PKK i umiesz teorię. Zapisz się na państwowy egzamin teoretyczny w WORD najłatwiej przez Internet.
  • Poinformuj nas o zdanym egzaminie przez ponowne przesłanie formularza rejestracyjnego, a w uwagach dopisz datę uzyskania wyniku pozytywnego. Nie zapomnij wpisać też swojego numeru PKK.
  • Jeżeli chcesz zacząć jazdy wystarczy dopłacić pozostałą część opłaty za kurs, najlepiej przelewem, lub w biurze (czw. i sob.). Po zaksięgowaniu pieniędzy otrzymasz od nas telefon do swojego instruktora z którym samodzielnie umawiasz się na jazdy, zakończone egzaminem wewnętrznym praktycznym.
  • Pomiędzy zdaną teorią w WORD a zakończeniem kursu musisz jeszcze odbyć 4 godziny lekcyjne stacjonarnych zajęć z pierwszej pomocy przedmedycznej. Nie zapomnij zabrać swojej karty jazd od instruktora.
  • Na koniec zwróć do biura swoją kartę zajęć i arkusz przebiegu egzaminu wewnętrznego. W ciągu 3 dni otrzymasz informację przez SMS (email) o zaktualizowaniu przez nas Twojego PKK i możliwości zapisania się na praktyczny egzamin w WORD.

Jak długo trwa kurs elearningowy?

Dużo zależy od Twojej dyspozycyjności na jazdy, oraz jak szybko zdasz teorię w WORD. Dochodzi również dostępność jazd w grafiku instruktora, który w zimę czeka na chętnych, a latem ma ich ponad swoje możliwości. Średnio jazdy zajmują1-3 miesiące. Zależy Ci na zrobieniu kursu w 2-3 tygodnie, zrobisz lepiej jak wybierzesz kurs ekspresowy.

Pamiętaj że na skończenie kursu, masz maksymalnie 6 miesięcy. W tym czasie gwarantujemy możliwość odbycia wszystkich elementów szkolenia. Jeżeli z Twojej winy nie skończysz w tym czasie, niewykorzystane zajęcia przepadają, ale można je dokupić i kurs dokończyć.