Kurs E-Learningowy

Jeśli czujesz, że zajęcia w formie stacjonarnej nie są Ci potrzebne, zachęcamy do skorzystania z wygodnej formy nauki do prawa jazdy, jaką jest kurs e­learningowy. Wszystkie zajęcia możecie odbyć, nie ruszając się od komputera, a nawet na smartfonie, dowolnie powtarzając i utrwalając materiał, ucząc się o tej godzinie, o której Wam wygodnie.

Kurs e-learningowy jak przebiega?

  • Zarezerwuj miejsce na kursie dzwoniąc na numer 500322242.
  • W celu wyrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę konieczne będą badania lekarskie, zapisz się na badania tutaj w UWAGACH wpisz koniecznie że kurs z Superkierowcy wtedy nie trafisz do sekretarki która nie jest upoważniona do zawierania umów o kurs. Podczas badań możesz wpłacić 1-szą ratę opłaty za kurs, podpisać umowę, a na SMS otrzymasz kod dostępu do kursu elearningowego (elektroniczny podręcznik).
  • Z uzyskanym orzeczeniem lekarskim i jednym zdjęciem, zgłaszasz się do swojego urzędu czyli Wydziału Komunikacji. Profil Kandydata na Kierowcę czyli PKK możesz wyrobić nie wcześniej niż mając 17lat i 9 miesięcy. Nie mając 18stu lat do urzędu idź z rodzicem.
  • Nie musisz czekać na pierwsze wykłady kursu elearningowego (elektroniczny podręcznik), gdyż materiał przerabiasz według swojego harmonogramu w dowolnym momencie i czasie.
  • Nauczyłeś/aś się teorii? Wspaniale. Teraz zapisz się na egzamin państwowy teoretyczny do WORD- zapisy tutaj. Na egzamin teoretyczny w WORD możesz zapisać się miesiąc przed 18stymi urodzinami. Weź to pod uwagę, że nie rozpoczniesz wcześniej jazd niż 1 miesiąc przed pełnoletnością.
  • Bezpośrednio po zdaniu teorii w WORD, ponownie prześlij nam formularz tym razem podaj tam numer PKK i datę zdanego egzaminu.
  • Dopłać pozostałą część opłaty za kurs najłatwiej na nasze konto mBank 78 1140 2004 0000 3702 7462 2688 w tytule podaj swoje „imię i nazwisko – kurs elearningowy”, jeżeli posiadasz konto w tym samym banku przelew przyjdzie do nas natychmiast, jeżeli nie pewnie na następny dzień, lub osobiście w biurze.
  • Zapisz się na zajęcia z pierwszej pomocy zapisy tutaj https://superkierowca.waw.pl/pierwsza-pomoc/
  • Po otrzymaniu wpłaty prześlemy Ci numer telefonu do instruktora, z którym bezpośrednio umawiasz się na jazdy. Do wyjeżdżenia masz 30 godzin zegarowych, zakończone egzaminem wewnętrznym praktycznym.
  • Na koniec, pozostaje Ci zadzwonić do biura tel. 500322242 i umówić się na zwrot karty zajęć i arkusza przebiegu egzaminu wewnętrznego. Biuro ma 3 dni na zaktualizowanie Twojego PKK, o czym powiadomi Cię SMS-em i mailem. Od tej chwili możesz zapisać się na egzamin państwowy praktyczny w WORD.

Jak długo trwa kurs elearningowy?