Infrastruktura

Jazdy kursowe i doszkalające

Podstawowym punktem początkowym i końcowym jest:

Jeśli zdarzy się tak że pasuje to i Wam, i instruktorom (zaznaczamy, że obydwie strony muszą wyrazić na to zgodę), punkt początkowy lub końcowy możecie ustalić dowolnie – czasem będzie to dużo wygodniejsze, ale ustaliliśmy podstawowy punkt spotkań, aby uniknąć rozgardiaszu.

Zajęcia teoretyczne stacjonarne

Sala wykładowa SUPERKIEROWCA mieści się w Warszawie Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 145 jednak wejście jest od strony budynku ul. Krucza 46, domofon z lewej strony prześwitu bramowego pomiędzy sklepem Carrefour a sklepem ZEGARKI, następnie prosto wzdłuż budynku do drugiej klatki. Na budynku nie ma oznaczeń, jeżeli masz kłopoty z trafieniem zadzwoń do nas tel. 500322242.

Biuro

Żeby zapewnić Wam jak najniższą cenę kursu, mini biuro SUPERKIEROWCA zlokalizowaliśmy tuż przy wejściu do sali wykładowej (wejście od ul. Krucza 46 lok. 145 róg Al. Jerozolimskich 11/19). Tniemy wydatki na administrację, więc w biurze obsługujemy kursantów tylko w wybrane dni tygodnia, a przed osobistą wizytą zalecamy telefoniczne upewnienie się co do godzin otwarcia – dzwoniąc pod numer 500322242, ustalając, czy np. sekretarka nie wzięła sobie wolnego.

Plac manewrowy

Choć staramy się jak najwięcej jeździć po mieście, choćby dla oswojenia się z łukiem, udostępniamy Wam plac manewrowy zlokalizowany przy ulicy Mińskiej. Podjedziecie tam samochodem szkoleniowym razem z instruktorem i będziecie mogli przećwiczyć jazdę po łuku

Pojazdy

Zajęcia praktycznej nauki jazdy odbywają się na samochodach przystosowanych do prowadzenia nauki jazdy marki Hyundai i20. Wszystkie pojazdy posiadają aktualne badania techniczne.