Kurs Eksternistyczny

Kurs eksternistyczny – czyli bez teorii!

Nie wszyscy potrzebują zajęć teoretycznych – niektórzy umiejętność prowadzenia auta mają we krwi, albo wystarczy im nauka we własnym zakresie na testach i ogólnodostępnych materiałach. Dla tych osób doskonałym rozwiązaniem jest kurs eksternistyczny, w którym nie ma żadnych zajęć teoretycznych.

Jest to najtańszy kurs w naszej ofercie. Materiały szkoleniowe musisz załatwić sobie sam/a np. wykupując dostęp do tej bazy testów.

Jak wygląda przebieg kursu eksternistycznego?

  • Zarezerwuj miejsce na kursie dzwoniąc na numer 500322242.
  • W celu wyrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę konieczne będą badania lekarskie, zapisz się na badania tutaj w UWAGACH wpisz koniecznie że kurs z Superkierowcy wtedy nie trafisz do sekretarki która nie jest upoważniona do zawierania umów o kurs. Podczas badań możesz wpłacić 1-szą ratę opłaty za kurs, podpisać umowę.
  • Z uzyskanym orzeczeniem lekarskim i jednym zdjęciem, zgłaszasz się do swojego urzędu czyli Wydziału Komunikacji. Profil Kandydata na Kierowcę czyli PKK możesz wyrobić nie wcześniej niż mając 17lat i 9 miesięcy. Nie mając 18stu lat do urzędu idź z rodzicem.
  • Nauczyłeś/aś się teorii? Wspaniale. Teraz zapisz się na egzamin państwowy teoretyczny do WORD- zapisy tutaj. Na egzamin teoretyczny w WORD możesz zapisać się miesiąc przed 18stymi urodzinami. Weź to pod uwagę, że nie rozpoczniesz wcześniej jazd niż 1 miesiąc przed pełnoletnością.
  • Bezpośrednio po zdaniu teorii w WORD, ponownie prześlij nam formularz tym razem podaj tam numer PKK i datę zdanego egzaminu.
  • Dopłać pozostałą część opłaty za kurs najłatwiej na nasze konto mBank 78 1140 2004 0000 3702 7462 2688 w tytule podaj swoje „imię i nazwisko – kurs eksternistyczny”, jeżeli posiadasz konto w tym samym banku przelew przyjdzie do nas natychmiast, jeżeli nie pewnie na następny dzień, lub osobiście w biurze.
  • Zapisz się na zajęcia z pierwszej pomocy zapisy tutaj https://superkierowca.waw.pl/pierwsza-pomoc/
  • Po otrzymaniu wpłaty prześlemy Ci numer telefonu do instruktora, z którym bezpośrednio umawiasz się na jazdy. Do wyjeżdżenia masz 30 godzin zegarowych, zakończone egzaminem wewnętrznym praktycznym.
  • Na koniec, pozostaje Ci zadzwonić do biura tel. 500322242 i umówić się na zwrot karty zajęć i arkusza przebiegu egzaminu wewnętrznego. Biuro ma 3 dni na zaktualizowanie Twojego PKK, o czym powiadomi Cię SMS-em i mailem. Od tej chwili możesz zapisać się na egzamin państwowy praktyczny w WORD.

Ile czasu potrzebujesz na skończenie kursu eksternistycznego?