instruktor nauki jazdy podczas jazdy po łuku na placu manewrowymDlaczego warto wybrać SJ Superkierowca?

Jeśli szukacie kursu prawa jazdy w Warszawie, prawdopodobnie nie jest to pierwsza strona internetowa, na którą trafiliście. Każda z szkół chwali się czymś innym i w inny sposób zachęca do odbycia kursu w konkretnym OSK. My też mamy się czym pochwalić i przy okazji chcielibyśmy udowodnić Wam, że nie wszystko, co do tej pory usłyszeliście i przeczytaliście, jest prawdą.
SJ Superkierowca to nauka jazdy w jednej z najniższych cen, w Warszawie. Specjalnie po to, aby umożliwić jak najszerszemu gronu kursantów zdobycie upragnionego prawa jazdy, obniżyliśmy ceny tak bardzo, jak to możliwe. Ale uwaga – zrobiliśmy to w taki sposób, żeby nadal uczyć Was bardzo skutecznie i w przyjaznej atmosferze. Możecie oczywiście iść do szkoły, w której za podstawowy kurs prawa jazdy kategorii B zapłacicie nawet około 2 tysięcy złotych. Możecie – ale po co? Ten kurs będzie, tak samo jak nasz, obejmował 30 godzin lekcyjnych zajęć z teorii i 30 godzin jazd. Nie dostaniecie absolutnie ani minuty więcej!

Jakość przede wszystkim

Nauka jazdy Warszawa to trudna rzecz. Wzmożony ruch, remonty, skomplikowane skrzyżowania i – co tu ukrywać – czasem chamskie zachowania lub kompletna bezmyślność innych uczestników ruchu. To naprawdę nic przyjemnego, ale wybierając SJ Superkierowca, możecie być pewni, że przygotujemy Was do jazdy w najgorszych warunkach. W czasie kursu teoretycznego wykorzystujemy prawdopodobnie najlepszy w Polsce system wspomagania nauczania SPS. W cenę każdego kursu jest już wliczony podręcznik, który otrzymacie na własność. Praktycznie szkolimy nie tylko z przejazdu trasami egzaminacyjnymi, ale przede wszystkim uczymy jeździć. Nawet gdyby egzaminator zabrał Was w rejony, których zupełnie nie znacie – poradzicie sobie, jeśli przyjdziecie na nasz kurs.

Pracują dla nas najlepsi

Jak to możliwe, że oferujemy niskie ceny i jednocześnie twierdzimy, że pracują dla nas najlepsi instruktorzy i wykładowcy? Po prostu ustaliliśmy z nimi indywidualnie warunki współpracy. Może nie wiecie, ale w droższej szkole po prostu więcej pieniędzy idzie do kieszeni właściciela, a nie do wykładowców i instruktorów. My po prostu trochę to zmieniliśmy – negocjowaliśmy stawki z instruktorami, ale przede wszystkim nie jesteśmy zachłanni. Cena kursu prawa jazdy musi być adekwatna do możliwości finansowych kursanta i u nas taka jest. Gdyby miała na tym ucierpieć jakość kursu – nie obniżalibyśmy cen.

Jeździmy bezpiecznie

Olbrzymią wagę przykładamy do kwestii bezpieczeństwa. Znaków możesz nauczyć się z podręcznika, ustalanie pierwszeństwa to kwestia kilku praktycznych jazd, ale bezpieczeństwo trzeba traktować poważnie. Dlatego szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej prowadzi ratownik medyczny i nie ma ono formy wykładu, jak to ma miejsce w niektórych szkołach. Uczymy na fantomie i pokazujemy jak udzielać pomocy. Dbamy też o to, aby Wasze jazdy były bezpieczne i żeby wiedza z udzielania pomocy nigdy się Wam nie przydała – regularnie przeprowadzamy badania techniczne pojazdów, podlegamy kontroli miasta, a wszyscy nasi instruktorzy mają odpowiednie kwalifikacje. Robimy wszystko, żebyście za kierownicą czuli się pewnie i prowadzili spokojnie, jak najwięcej ucząc się w praktyce.

Gdzie uczymy?

Mamy własną salę wykładową, plac manewrowy, na który pojedziecie, ale na którym nie będziecie spędzali zbyt wiele czasu (bo więcej nauczycie się na drodze), mamy też opracowane własne trasy kursowe jako poszerzenie tras egzaminacyjnych. To Wy będziecie zgłaszali na bieżąco swoim instruktorom, czego potrzebujecie. Jeśli nie będziecie czuli się pewnie na rondach, możecie uczyć się głównie ich, a jeśli zechcecie sprawdzić się przy wyższej prędkości, instruktor pokieruje Was w odpowiednie miejsce. Jeśli zechcecie przejechać trasę egzaminacyjną – z tym też nie będzie problemu. Jesteśmy elastyczni – priorytetem jest spełnienie Waszych oczekiwań, bo to, że zapłacicie mniej, niż w innych szkołach, nie oznacza, że nie macie prawa wymagać rzetelnej nauki.

I tak nie wierzę!

Świetnie! Rozumiemy, że stosujecie zasadę ograniczonego zaufania już przed zapisaniem się na kurs. To ma sens. Ale my jesteśmy pewni swojego poziomu, dlatego wszystkich, którzy chcieliby się przekonać, jak wyglądają zajęcia u nas, zapraszamy na bezpłatny udział w zajęciach w naszej sali wykładowej – nic nie ryzykujecie, a możecie zyskać przekonanie, że w SJ Superkierowca nauczycie się jeździć dobrze i bezpiecznie, nie narażając przy tym swojego portfela.