Nasze atuty

Dlaczego warto wybrać SJ Superkierowca?

Jeśli szukacie kursu prawa jazdy w Warszawie, prawdopodobnie nie jest to pierwsza strona internetowa, na którą trafiliście. Każda z szkół chwali się czymś innym i w inny sposób zachęca do odbycia kursu w konkretnym OSK. My też mamy się czym pochwalić i przy okazji chcielibyśmy udowodnić Wam, że nie wszystko, co do tej pory usłyszeliście i przeczytaliście, jest prawdą.
SJ Superkierowca to nauka jazdy w jednej z najniższych cen, w Warszawie. Specjalnie po to, aby umożliwić jak najszerszemu gronu kursantów zdobycie upragnionego prawa jazdy, obniżyliśmy ceny tak bardzo, jak to możliwe. Ale uwaga – zrobiliśmy to w taki sposób, żeby nadal uczyć Was bardzo skutecznie i w przyjaznej atmosferze. Możecie oczywiście iść do szkoły, w której za podstawowy kurs prawa jazdy kategorii B zapłacicie nawet kilka tysięcy złotych. Możecie – ale po co? Ten kurs będzie, tak samo jak nasz, obejmował 30 godzin lekcyjnych zajęć z teorii i 30 godzin jazd. Nie dostaniecie absolutnie ani minuty więcej!

Jakość przede wszystkim

Nauka jazdy Warszawa to trudna rzecz. Wzmożony ruch, remonty, skomplikowane skrzyżowania i – co tu ukrywać – czasem chamskie zachowania lub kompletna bezmyślność innych uczestników ruchu. To naprawdę nic przyjemnego, ale wybierając SJ Superkierowca, możecie być pewni, że przygotujemy Was do jazdy w najgorszych warunkach. W czasie kursu teoretycznego wykorzystujemy prawdopodobnie najlepszy w Polsce system wspomagania nauczania SPS firmy E-Kierowca. W cenę każdego kursu jest już wliczony dostęp do państwowej bazy testów egzaminacyjnych. Praktycznie szkolimy nie tylko z przejazdu trasami egzaminacyjnymi, ale przede wszystkim uczymy jeździć. Nawet gdyby egzaminator zabrał Was w rejony, których zupełnie nie znacie – poradzicie sobie.

Pracują dla nas najlepsi

Jak to możliwe, że oferujemy niskie ceny i jednocześnie twierdzimy, że pracują dla nas najlepsi instruktorzy i wykładowcy? Po prostu ustaliliśmy z nimi indywidualnie warunki współpracy. Może nie wiecie, ale w droższej szkole po prostu więcej pieniędzy idzie do kieszeni właściciela, a nie do wykładowców i instruktorów. My po prostu trochę to zmieniliśmy – negocjowaliśmy stawki z instruktorami, ale przede wszystkim nie jesteśmy zachłanni. Cena kursu prawa jazdy musi być adekwatna do możliwości finansowych kursanta i u nas taka jest. Gdyby miała na tym ucierpieć jakość kursu – nie obniżalibyśmy cen.

Jeździmy bezpiecznie

Olbrzymią wagę przykładamy do kwestii bezpieczeństwa. Znaków możesz nauczyć się z podręcznika, ustalanie pierwszeństwa to kwestia kilku praktycznych jazd, ale bezpieczeństwo trzeba traktować poważnie. Dlatego szkolenie z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej prowadzi ratownik medyczny i nie ma ono formy wykładu, jak to ma miejsce w niektórych szkołach. Uczymy na fantomie i pokazujemy jak udzielać pomocy. Dbamy też o to, aby Wasze jazdy były bezpieczne i żeby wiedza z udzielania pomocy nigdy się Wam nie przydała – regularnie przeprowadzamy badania techniczne pojazdów, podlegamy kontroli miasta, a wszyscy nasi instruktorzy mają odpowiednie kwalifikacje. Robimy wszystko, żebyście za kierownicą czuli się pewnie i prowadzili spokojnie, jak najwięcej ucząc się w praktyce.

Gdzie uczymy?

Mamy własną salę wykładową, plac manewrowy, na który pojedziecie, ale na którym nie będziecie spędzali zbyt wiele czasu (bo więcej nauczycie się na drodze), mamy też opracowane własne trasy kursowe jako poszerzenie tras egzaminacyjnych. To Wy będziecie zgłaszali na bieżąco swoim instruktorom, czego potrzebujecie. Jeśli nie będziecie czuli się pewnie na rondach, możecie uczyć się głównie ich, a jeśli zechcecie sprawdzić się przy wyższej prędkości, instruktor pokieruje Was w odpowiednie miejsce. Jeśli zechcecie przejechać trasę egzaminacyjną – z tym też nie będzie problemu. Jesteśmy elastyczni – priorytetem jest spełnienie Waszych oczekiwań, bo to, że zapłacicie mniej, niż w innych szkołach, nie oznacza, że nie macie prawa wymagać rzetelnej nauki.

I tak nie wierzę!

Świetnie! Rozumiemy, że stosujecie zasadę ograniczonego zaufania już przed zapisaniem się na kurs. To ma sens. Ale my jesteśmy pewni swojego poziomu, dlatego wszystkich, którzy chcieliby się przekonać, jak wyglądają zajęcia u nas, zapraszamy na bezpłatny udział w zajęciach w naszej sali wykładowej – nic nie ryzykujecie, a możecie zyskać przekonanie, że w SJ Superkierowca nauczycie się jeździć dobrze i bezpiecznie, nie narażając przy tym swojego portfela.

Jak wybrać szkołę jazdy i kurs dla siebie?

Każda szkoła przekonuje do swoich racji na różne sposoby – czasem trudno się połapać, co jest faktem, a co tylko pięknie opisanym wybiegiem. Dlatego niżej prezentujemy najkrótszy sposób wyboru dobrej szkoły jazdy w Warszawie (ale sprawdzi się też w każdym innym większym mieście).

• Jak długo szkoła istnieje na rynku? Im dłużej, tym lepiej, ale nie bój się nowych szkół, bo bardzo często ich właściciele są w stanie przyciągnąć najlepszych instruktorów i wykładowców oraz wprowadzić zupełnie nową jakość kursu.

• Czy przed kursem podpisujesz umowę szkoleniową? Jeśli tak – świetnie. Jeśli nie – jaką masz pewność, że cały kurs odbędzie się zgodnie z tym, co zapowiadały materiały promocyjne? Polecamy wybór tylko tych szkół, które podpisują uczciwe umowy z kursantami.

• Czy kurs nie jest przesadnie drogi? Jeśli masz zapłacić kilka tysięcy i jeszcze do tego kupić materiały szkoleniowe, to od razu ruszaj na poszukiwania tańszej szkoły. Materiały dodatkowe powinny być wliczone w cenę.

• Czy możesz wziąć udział w bezpłatnej lekcji próbnej? Jeśli tak – świetnie. Jeśli nie, a na dodatek nie masz umowy szkoleniowej, to trochę jakby kupić kota w worku, ale rasowego i to rzadkiej rasy… Na pewno chcesz ryzykować pieniądze, czas i skuteczną naukę?

• Czy ktoś ze strony OSK odpowiada na Twoje maile i telefony? Jeśli nie, to prawdopodobnie, kiedy pojawi się jakikolwiek problem, będzie tylko gorzej. Stracisz mnóstwo czasu i nerwów. Nie idź do szkoły, w której instruktorzy, wykładowcy i pracownicy biurowi mają Cię za nic – poszukaj OSK, gdzie naprawdę będą pokazywać, że im na Tobie zależy.

Wybór właściwego kursu

Prościej się tego przedstawić nie da. Oto najkrótszy na świecie poradnik, dzięki któremu szybko dowiesz się, jaki kurs jest dla Ciebie najlepszy – oszczędzisz czas, pieniądze i nerwy, jeśli posłuchasz naszych porad.

• Masz wolny weekend (tylko jeden, więcej nie trzeba), nie chcesz poświęcać popołudni kilka razy w tygodniu przez 2 miesiące, ale doceniasz możliwość kontaktu z wykładowcą, zadawania dodatkowych pytań, jeśli czegoś nie zrozumiesz albo po prostu szukasz najprostszego kursu? Jeśli tak, wybierz kurs weekendowy. Pamiętaj – w takim trybie jazdy i tak odbywają się w tygodniu – wszystko po to, żeby nauczyć się jazdy w różnych warunkach, bo niestety w poniedziałek o 9 rano nie da się jeździć tak, jak w sobotę o 8.

• Zależy Ci na czasie, chcesz mieć pierwszeństwo w ustalaniu godzin jazd, pilnie potrzebujesz prawa jazdy? A może przeczuwasz, że będzie trzeba kupić jeszcze parę godzin dodatkowych i nie chcesz, żeby kurs trwał się zbyt długo? Jeśli tak, wybierz kurs ekspresowy. W tym trybie masz gwarancję ukończenia jazd w 2-3 tygodnie, ale często udaje się nawet szybciej. Ale UWAGA ten rodzaj kursu jest znacznie droższy od wersji podstawowych, gdzie jazdy zrobisz w około1,5-3 miesiące.

• Urodziłeś się kierowcą, siadasz za kółko i jedziesz, nie sprawdzając nawet, czy to na pewno Twoje auto? Przepisów nauczyłeś się, jeżdżąc z rodziną lub znajomymi, albo po prostu je znasz, nieważne skąd? Albo masz własne źródła i wiesz, że nauczysz się po swojemu – wolno Ci, nikt nie może Ci tego zabronić. Ale kurs musisz ukończyć, więc wybierz kurs eksternistyczny. Żadnej teorii. Przyjdziesz tylko na zajęcia z pierwszej pomocy i od razu możesz umawiać się na jazdy.

• Nie, weekendy też nie są dla Ciebie, bo pracujesz, uczysz się, albo nie zamierzasz wstawać przed 11. W sumie… dlaczego nie. Ewentualnie masz zegar biologiczny ustawiony „po studencku” – uczysz się dopiero po 22, bo tylko wtedy mózg przyjmuje teorię. Jest na to sposób – kurs e­learningowy, w którym wszystkie materiały teoretyczne dostaniesz do ręki, są w cenie kursu, nauczysz się wszystkiego w swoim rytmie i tam, gdzie chcesz, a później tylko zajęcia pierwszej pomocy i jazda!

• Masz prawo jazdy, ale wydaje Ci się, że wszyscy jeżdżą jakoś inaczej niż Ty. Być może dlatego, że od 10 lat nie siedziałeś za kierownicą – jakoś nie było okazji… A może minęło tylko 10 miesięcy, ale nie zdążyłeś przystąpić do egzaminu i boisz się o wynik teorii? Nie ma problemu – specjalnie dla Ciebie jest kurs teoretyczny. Niska cena, sama teoria, zero formalności.