samochód nauki jazdy cofa po łuku na placu manewrowymKurs weekendowy

Uczestnicy kursów weekendowych biorą udział w stacjonarnym szkoleniu teoretycznym, które odbywa się w naszej sali wykładowej w piątek, sobotę i niedziele. Zajęcia praktyczne odbywają się od poniedziałku do piątku lub od poniedziałku do soboty (zależnie od kalendarza przydzielonego instruktora).

Kurs składa się z 30 godzin lekcyjnych zajęć teoretycznych i 30 godzin zegarowych jazd praktycznych (po 2­-3 godziny jednorazowo). Każdy kursant, który opłaci uczestnictwo w kursie weekendowym, otrzyma na własność materiały dydaktyczne – u nas nie musicie płacić za prawo do skorzystania z materiałów. Poza tym w cenie jest już egzamin wewnętrzny oraz profesjonalne zajęcia z pomocy przedmedycznej.

• Za kurs możecie płacić w ratach – 400 złotych przed zajęciami teoretycznymi, pozostała część przed rozpoczęciem jazd.

• Każdy, kto nie wierzy, że tani kurs może być rzetelny, może wziąc udział w bezpłatnych zajęciach teoretycznych w czasie dowolnego prowadzonego przez nas kursu.

• Jeśli tylko instruktorowi będzie to pasowało, jazdy możecie zaczynać w dowolnie wybranym miejscu. Domyślnym punktem początkowym i końcowym jest parking przy stacji metra Politechnika.

• Zajęcia teoretyczne odbywają się w piątki od 15 do 21, soboty między 9:30 a 17:00 i niedziele od 9 do 17:00.

• Przed pierwszymi zajęciami musicie dostarczyć do biura numer PKK – jest to wymóg prawny, którego spełnienie jest konieczne, aby rozpocząć szkolenie. Natomiast do wyrobienia PKK konieczne są badania lekarskie kierowców (cena badań w całej polsce jest taka sama), zrób je u współpracującego z nami lekarza, a dostaniesz do kursu dodatkowy rabat 50zł.

• Czas trwania kursu praktycznego w systemie weekendowym zależy od zajętości kalendarzy Waszych i instruktorów (średnio 2-3 miesiące, natomiast osoby, które nie są dostępne czasowo, kurs będą realizowały dłużej) – jeśli chcecie mieć pierwszeństwo w ustalaniu terminów jazd i zaplanować cały grafik z góry u różnych instruktorów, zapraszamy na kurs ekspresowy.

 

Sprawdź terminarz kursów weekendowych