Kurs Teoretyczny

Kurs teoretyczny weekendowy – sama teoria.

Zamierzasz zrobić kurs w innej szkole jazdy, a u nas chcesz skorzystać tylko z odbycia samej teorii? A może masz długą przerwę w kierowaniu i chcesz odświeżyć swoją wiedzę? Ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

Przebieg kursu teoretycznego weekendowego:

  • Zarezerwuj sobie miejsce na zajęciach teoretycznych kursu weekendowego. Mamy ograniczoną ilość miejsc w sali wykładowej a rezerwacja jest niezobowiązująca.
  • Zrób niezbędne badania lekarskie na prawo jazdy, do wyrobienia Profilu Kandydata na Kierowcę. Z orzeczeniem i jednym zdjęciem udaj się do Wydziału Komunikacji swojego urzędu. Nie mając skończonych 18-stu lat (min.17 lat i 9 miesięcy) musisz iść z rodzicem.
  • Jeżeli masz już badania i numer PKK prześlij go nam przez formularz zapisy na kurs. Profil Kierowcy musisz nam przesłać najpóźniej do godz. 13.00 w piątek w który zaczynają się zajęcia teoretyczne.
  • Pierwszego dnia nic nie wpłacasz, gdyż nie będzie sekretarki a sam wykładowca. Opłaty w kwocie 300 zł. dokonasz w sobotę gotówką, lub zrób to wcześniej przelewem na konto mBank 78 1140 2004 0000 3702 7462 2688 w tytule przelewu wpisz „imię nazwisko – kurs teoretyczny”.
  • Ostatniego dnia zajęć odbierzesz kartę zajęć podkreśloną i podpisaną pod ostatnią pozycją przez kierownika szkoły. Z tą kartą zgłaszasz się do szkoły jazdy w której chcesz dokończyć swój kurs, czyli wyjeździć jazdy. Kolejna szkoła ma obowiązek zaliczyć już zrealizowane zajęcia.

Jeśli chcecie sobie tylko przypomnieć teorię o ruchu drogowym, nie musicie w celu zapisania się na ten kurs, wyrabiać ani PKK, ani dostarczać badań lekarskich – po prostu zapisujecie się na kurs jako wolny słuchacz.