Jazdy Doszkalające

Jazdy doszkalające – rezerwacja – cennik

30 godzin zajęć praktycznych przy obecnym poziomie trudności nie tylko egzaminu, ale codziennej, drogowej rutyny, nie każdemu wystarczy. Aby lepiej przygotować się do egzaminu, przypomnieć sobie zasady ruchu drogowego, oswoić się z autem albo po prostu po to, aby nabrać dodatkowej pewności siebie, możecie skorzystać z oferty jazd doszkalających.

Nawet w czasie podstawowego kursu nie uczymy Was tras egzaminacyjnych – owszem, jeździmy po nich, ale naszym celem jest coś więcej, niż przygotowanie Was do egzaminu. Później będziemy mijali się na drodze, zależy nam więc na tym, żebyście po prostu byli dobrymi kierowcami, dlatego, jeśli wydaje Wam się, że podstawowy kurs do tego nie wystarczył, możecie skorzystać z jazd doszkalających. Odbywają się one zawsze w „paczkach” po 2 godziny – znacie zresztą realia ruchu w Warszawie i wiecie, że czasem z przyczyn od nas zupełnie niezależnych, przez godzinę nawet się dobrze auto nie zagrzeje.

Od Was zależy, czy będziecie chcieli skorzystać z jazd doszkalających, czy nie, a jeśli tak, to ilu ich będziecie potrzebowali. Możecie uzgodnić z instruktorami, jak te dodatkowe godziny wykorzystacie.